Nyusziparádé és Megmérettetések Napja

Hagyományainkhoz híven a tavaszi szünetet megelőző utolsó iskolanap a Nyusziparádé napja.
Kis diákjaink és a gyulavári óvodások locsolóversekkel, színes tojásokkal, és nyuszifüles fejfedőkkel készültek a mai délelőttre. A tornateremben változatos játékok során papírtojásokat gyűjtöttek, amiket finomságokra válthattak be. A nap zárásaként a felsősökkel közösen kidíszítették az iskola tojásfáját.
Köszönjük az iskola alapítványának, hogy biztosította az édességeket a program megvalósításához!

Felsős diákjaink Megmérettetések Napja címen tartottak ma labdarúgás bajnokságot. A csoportok sorsolással jöttek létre, majd minden csapat megküzdött ellenfeleivel. Az eredményhirdetésen a három legjobb csapat mellett az egyénileg kiemelkedő diákok is különleges jutalmakban részesültek.
A sportesemény szervezését és lebonyolítását köszönjük Baracsi Katalin tanárnőnek!