Versenyeredmények – 2024 Március

Tapasztó Máté 1. osztályos tanulónk a Lékó Ilona környezetvédelmi emlékverseny kézműves alkotópályázatán díjazott lett. A „Játék a széllel” témájú felhívásra Máté léghajót készített.

Halász Kitti, iskolánk 4. osztályos tanulója az Erkel Ferenc Kulturális Központ által meghirdetett „Az én húsvétom” című rajzpályázatán különdíjat kapott.

A víz világnapja alkalmából meghirdetett pályázatra a 3. a osztály tanulói társasjátékot készítettek, melyet a zsűri oklevéllel jutalmazott.

Idén ismét részt vettünk a kistérségi Hagyományőrző matemetikaversenyen, melyet XIX. alkalommal szervezett meg a Sarkadi Általános Iskola Gyulai úti feladatellátasi helye.
Idén is nagyon szépen szerepeltek diákjaink.
5.osztályosok között Mitykó Luca Ágnes 3. helyezést,
6. osztályosok között Boros Luca 1., Serfőző Dóra 2., Pándi Attila 3.helyezést,
7.osztályosok között Rikker Réka 1. helyezést,
8.osztályosok között Marosán Vivien 3. helyezést ért el.
A legeredményesebb felkészítő tanár címet az idén is Dr Tihanyiné Széles Ágnes hozta el.

Szívből gratulálunk mindenkinek!