Iskolanyitogató

December 1-jén, pénteken megnyitottuk az iskolánkat az ovisok és szüleik előtt.

Megmutattuk nekik az épületet, majd mézeskalácsokat díszítettünk, és angyalkákat készítettünk. Karácsonyi zene, karácsonyi mézeskalács-illat és vidám gyerekzsivaj töltötte meg az aulánkat.

A jó hangulatú kézműveskedés után Peti bácsi megmutatta az ovisoknak a számítógéptermet, melyet aztán ők azonnal birtokba is vettek, és sokféle számítógépes játékkal tették próbára ügyességüket.

Ezután a sportcsarnokunkba vezetett az utunk. Ott már berendezett terem várta az óvodásokat. Először ügyességi játékokban, versenyekben vettek részt, amelybe a szülők is bekapcsolódtak. Ezek után Feri bácsi vezette be őket a karate alapjaiba.

A jól sikerült találkozó után, szeretettel várjuk az ovisokat és szüleiket a farsangi rendezvényünkre is!