Monthly Archives: március 2017

Beiratkozás

A 2017/2018. tanévre történő általános iskolai beiratkozás időpontja: 2017. április 20-21.    A beiratkozásra vonatkozó hivatalos közlemény

Játszóház

Március 18-án, szombaton 10-órától iskolánk tornatermében egy remek hangulatú délelőttöt tölthettek az óvodások, iskolások. Különböző játékos sportvetélkedők, karate, ugrálóvár, ügyességi játékok, játszóház tették emlékezetessé ezt a napot.

A Bajcsy oviban jártunk

Február 2-án iskolánk 4. osztályosai ellátogattak a Bajcsy óvodába, ahol nagyon kedvesen fogadtak bennünket. Játszottak, énekeltek, ismerkedtek, barátkoztak egymással a gyerekek. Köszönjük az óvó néniknek, az óvoda dolgozóinak és az ovisoknak a szíves vendéglátást!

Kenyérsütés, érdekességek fizika világából

Március 3-án, pénteken az iskola ebédlőjében érdekes programot tartottunk. Hargittai Ottó bemutatót tartott a különféle gabonákról, beszélt a teljes kiőrlésű gabonákból készült péksüteményekről, amelyekből finom kóstolót is hozott. Azután Erika néni útmutatásával kenyeret dagasztottunk. Míg kelt a tészta Ági néni vezetésével sok érdekes fizikai kísérletet végezhettünk. Ezek után visszamentünk...