Zrínyi Ilona Matematikaverseny

A verseny idén is megrendezésre került 2018. február 16-án, pénteken, melynek már több évtizede iskolánk ad helyet. Az egész város általános iskoláiból és középiskoláiból érkeztek versenyzők erre a rangos megmérettetésre. Idén 11 tanteremben, összesen 260 diák tette próbára tudását. 2. osztálytól egészen 12. osztályig képviselték tanulók az iskolájukat. A verseny lebonyolítása az egész tantestületet érintette. A verseny két fő szervezője: Fürj Antalné és Csontos Imre pedagógusok voltak. Rájuk hárultak az előkészítés feladatai, a termek berendezése. A verseny utáni teremrendezés Bóné Lajos karbantartó feladata volt. A verseny alatt minden rendben zajlott, a sarkadi szervezők is elismeréssel és dicsérettel illették pedagógusaink tevékenységét. A versenyzők közül 4+1 tanulót hívtak meg az eredményhirdetésre (4 fő Dürer Székhelyintézmény + 1 fő Bay Tagintézmény tanulói). Az eredményhirdetésre 2018. március 07-én Sarkadon kerül sor.

Csontos Imre

pedagógus