Megrendeztük a Lotz János szövegértési és helyesírási verseny országos fordulóját

Június 8-án,ebben az évben először rendezhettük meg az országos döntőbe jutott Békés megyei tanulók számára a Lotz János verseny utolsó fordulóját. Nagy megtiszteltetés volt ez iskolánk számára, hiszen rangos versenyről van szó, és intézményünkből négy 4. osztályos kisdiák, Burda Petra Anna, Márk Sára (4.a) , Szalai Anna, Krammer Rebeka (4.b) jutott be eredményei alapján a végső megmérettetésre. Nehéz időszak áll a gyerekek mögött, hiszen az eddig hét hónapra osztott felkészülés most alig két hónapra szűkült. A gyerekek  tanítóik , Dzsamba Katalin és Szigeti Éva segítségével lelkiismeretesen felkészültek, minden tudásukat bemutatva töltötték ki a feladatlapot. Nagyon bízunk a sikeres szereplésben, izgalommal várjuk a vírushelyzet miatt sajnos csak online módon történő eredményhirdetést.

Büszkék vagyunk a tanítványainkra, szívből kívánjuk, hogy a továbbiakban se veszítsenek lelkesedésükből! Sok sikert kívánunk!

Szatai Tiborné