Lotz János szövegértési és helyesírási verseny megyei forduló

Intézményünket ebben a tanévben is megrendeztük a Lotz János szövegértési és helyesírási verseny megyei fordulóját. Más volt ez a verseny. A vírushelyzet sajnos megnehezítette a felkészülést. Sok bizonytalanság kísérte a gyerekek munkáját, de végül mégis sikerült megrendezni számot adni tudásukról. Városunkból, a Dürer Iskolából, nagy büszkeségünkre kilenc 4. osztályos tanuló ért el olyan eredményt az iskolai fordulóban, hogy próbára tehette magát a megyei versenyen. A hosszas felkészülés után 2021.május 11-én délután megírták a gyerekek a verseny – nem könnyű - feladatsorát. Izgatottan várjuk az eredményeket! Reméljük, jó helyezéssel zárul a megyei forduló. Büszkék vagyunk Barna Alexa, Burda Petra Anna, Márk Sára, Petróczky Rita, Stir Vivien 4.a osztályos, és Krammer Rebeka, Mike Marcell, Szalai Anna, Vas Lizbett 4.b osztályos tanulók eddigi eredményére. Gratulálunk a felkészítő tanítóknak, Dzsamba Katalinnak és Szigeti Évának is!

Szatai Tiborné