Bendegúz Gyermek-és Ifjúsági Akadémia
Tudásbajnokság év végi eredményei
2020 / 2021-es tanév

Aki elindul és kitart, célba ér. A düreres tanulók bátran indultak, nagyon ügyesen versenyeztek. Minden teljesítmény magában hordozza jutalmát. Amikor valamit elérünk, és tudjuk, mennyi mindent megtettünk érte, ez jó érzéssel tölt el. Ha mindezért még külön jutalom is jár, az már szinte " csak ráadás ".
Legyetek büszkék magatokra!

A Tudásbajnokság levelezős versenyen részt vett tanulóinknak nagy szeretettel adtam át az őket megillető elismerő okleveleket és jutalmakat.
A verseny 6 fordulóján kitartóan részt vevő osztályok tanulói:

2.b                                                 4.a                                                     4.b                                   6.b

Ebben a tanévben két diáknak sikerült az országos versenyeken is megmutatni tudásukat. Országos 1. helyezésükkel gazdagították iskolánk és városunk hírnevét.
Gratulálunk a csodaszép eredményhez!

Szalai Anna 4. b
Tudásbajnokság - Magyar nyelv tantárgy - országos 1. helyezés
Felkészítő: Szigeti Éva

Szalai Anna 4.b
Tudásbajnokság - matekÁSZ - országos 1. helyezés
Felkészítő: Szabados Annamária

Szőke Damján 5.a
Tudásbajnokság - Magyar nyelv tantárgy - országos 1. helyezés
Felkészítő: Pál - Costin Boglárka

A Tudásbajnokság verseny jövőre is vár Benneteket!
Kívánok mindenkinek nagyon szép VAKÁCIÓ-t!!!

Szigeti Éva
                           kapcsolattartó pedagógus