Düreresek az Úszó Diákolimpián

Februárban került megrendezésre a Megyei Úszó Diákolimpia. Iskolánkat szép számban képviselték tanulóink, akik kiváló teljesítménnyel öregbítették iskolánk hírnevét. A megyei döntőn elért legjobb eredmények: Abrudán Gábor 2.b 50 m-es gyorsúszás II. hely, 50 m-es hátúszás I. hely, Selypes Kristóf 2. b 50 m-es hátúszás V. hely, Gombos Zoltán 4.a 50 m-es gyorsúszás V. hely, 50 m-es hátúszás VI. hely, Tar Márk 4.a 50 m-es hátúszás VI. hely, 50 m-es mellúszás VI. hely, Szalai Anna 3.b 50 m-es mellúszás III. hely, 50 m-es hátúszás V. hely, Szalai Réka 8.b 100 m-es hátúszás III. hely, 100 m-es gyorsúszás V. hely, Beleznai Dávid 8.b 100 m-es mellúszás IV. hely, Balogh Anna 6.b 100 m-es mellúszás VI. hely, Árgyelán Viktória 8.b 100 m-es mellúszás VI. hely. Gratulálunk a versenyzőknek.

Az Úszó Diákolimpia Országos Döntőjén márciusban Budepesten a megyei bajnok Abrudan Gábor 2.b 50 m-es hátúszásban képviseli iskolánkat és megyét.

Liszkai Sándor

felkészítő pedagógus