Kreatív és interaktív történelem csapatverseny

A Bay Zoltán Általános Iskola Bay-hét elnevezésű rendezvénysorozatának keretein belül, történelem csapatverseny is megrendezésre került, melyen iskolánk két csapattal képviseltette magát. A diákok lelkesen készültek a megmérettetésre. A versenyen derekasan helyt álltak, amelynek eredményeként a fiúk csapata / Burda Áron, Havas Balázs, Szatmári Dávid, Patkás Zsolt/ IV., a lányok csapata /Baumann Sára, Deng Zi Xuan, Horváth Sára ,Szőke Hanga/ II. helyezést ért el.

Büszkék vagyunk rájuk! A jövőben további sok sikert kívánunk!

Tisztelettel:                                                                                                                Török Balázs

tanár úr