Öveges József  Kárpát-medencei Fizikaverseny

A 2018/2019-es tanévben a huszonkilencedik alkalommal került megrendezésre a verseny. Iskolánk nyolcadikos tanulója Sándor Zsombor vállalkozott a megmérettetésre.  A 2019.02.05-én megtartott versenyen Számolásos és teszt feladatokat kell megoldania a tanulóknak. Az elérhető 100 pontból 75 pontot sikerült összegyűjtenie.

A nevezett 1201 tanulónak 41,21 %-a 495 versenyző került be a második fordulóba, megyénkből a harmadik legjobb eredménnyel jutott tovább tanulónk. Várjuk a március 19-én megrendezésre kerülő megyei fordulót.

Kempfné Gácsi Erzsébet

felkészítő