Terembérlés

Terembérlési lehetőség a Gyulai Dürer Albert Általános Iskolában

A Gyulai Dürer Albert Általános Iskola (5700 Gyula, Szent István u. 29.) céges összejövetelek, fórumok megtartására, családok, civilszervezetek rendezvényeinek megszervezésére terembérlési lehetőséget biztosít.

Az iskola légkondicionált ebédlője 100-120 fő befogadására és étkeztetésére alkalmas.

A földszinten található az 540 m2 (30m x 18m) alapterületű tornaterem. A tornaterem öltözők használatával sportolásra is igénybe vehető. Rendelkezésre áll továbbá a 63 m2 alapterületű tornaszoba sporteszközökkel (futópad, szobabicikli, labdák) felszerelve.

Az emeleten akár interaktív táblával felszerelt tantermet, számítástechnika-termet tudunk biztosítani.

Amennyiben szolgáltatásunk iránt érdeklődik, kérjük, hívja a 06/66-362-305-ös  telefonszámot!

Kapcsolattartó: Kocsisné Széll Márta

A bérlésre vonatkozó igényét kérjük a
bérleti időszak kezdő dátumát megelőző
30 naptári nappal hamarabb jelezze!