Természettudományi hét

Február második hetében került megrendezésre iskolánkban a régi hagyományoknak örvendő Természettudományi témahét.

Ezen a héten az iskola felsős tanulói különböző versenyeken vehettek részt, így összemérhették tudásukat a fizika, a kémia és az informatika területén. A versenyeken nagy volt az érdeklődés, és nagy örömünkre szolgált, hogy a Bay tagintézmény diákjai is ellátogattak hozzánk.

Az érdeklődő tanulók különböző előadásokon is részt vehettek. Meghallgathatták dr. Tokaji Ferenc brazíliai utazásáról szóló élménybeszámolóját, Kiss Attila előadását a Körösök élővilágáról. Az Erkel Ferenc gimnáziumból Borbola Tímea tanárnő tanítványai is ellátogattak hozzánk. Segítségükkel a matematika világában kalandozhattunk.

Ezúton is szeretnénk köszönetet mondani az előadóknak a színvonalas előadásokért és a résztvevőknek az
érdeklődésért.