A tanévet ezennel bezárom!

Hangzott el 2017. 06. 21-én Zámori Ida igazgatónőtől a tanév legnépszerűbb mondata, melyet üdvrivalgás követett.

Prózával és tánccal is készült a 3.a osztály, műsorukkal méltó módon foglalták keretbe a tanévzáró ünnepségünket. Felkészítőik voltak: Petróczki Györgyi és Dr. Gulyás Imréné tanító nénik.

A Gyulai Tankerületi Központ részéről Petróczki Zoltán Gábor szakmai igazgatóhelyettes úr adta át az Emberi Erőforrások minisztere által adományozható Szolgálati emlékérmet Kucsor László nyugdíjazott pedagógusnak. A 2016/2017-es tanévben a Gyulai Tankerületi Központ Kiemelkedő Pedagógiai Munkájáért tankerületi dicséretben részesítette kiemelkedő pedagógiai munkát végzett pedagógusainkat: Dr. Bak Sándorné, Moháriné Buzás Erzsébet tanító néniket, Liszkai Sándort, iskolánk testnevelőjét. Ez a különleges alkalom lehetőséget adott számunkra is, hogy kiváló munkájukat, töretlen lelkesedésüket megköszönjük az egész iskolaközösség előtt.

Szintén az iskola nagy nyilvánossága előtt mondtunk köszönetet annak az 52 tanulónak, akik a tanév során a legszebb eredményeket érték el a különböző tanulmányi versenyek területi, megyei és országos fordulóin. Valamennyi versenyzőnknek és felkészítő pedagógusaiknak szívből gratulálunk! Szép eredményeik elismeréseként átvehették a Kiváló tanulmányi munkáért felirattal ellátott nyakbavalókat.

Kíváló sportteljesítményért emlékéremmel jutalmaztunk 42 tanulónkat, akik területi, megyei és országos sportversenyeken a legszebb eredményeket érték el. Köszönjük tanulóink szorgalmát, valamint, hogy részvételükkel, eredményeikkel hírül vitték a Gyulai  Dürer Albert Általános Iskola nevét!

A papírhulladék-gyűjtésen az osztályok közötti verseny eredményhirdetése is megtörtént:
  • 3. helyezett: 3.b
  • 2. helyezett: 3.a
  • 1. helyezett: 4.a
Köszönjük a Dürer közösség összefogását, a szülői segítséget!

Sikeres tanévet zárt iskolánk. mindez megmutatkozik az országos mérési eredményeken, a versenyeredményeken, a 100 kitűnő bizonyítványban, a 66 nevelőtestületi dícséretben, a Kiváló Tanulmányi munkáért, a Jó tanuló, jó sportoló, a Közösségi munkáért való jutalmazásban, a Dürer-díjban.

Az ünnepi műsort követően 343 tanulónk vehette át osztálytanítójától, illetve osztályfőnökétől a megérdemelt bizonyítványt (amely után remélhetőleg senki nem kényszerült magyarázkodásra).