Tanévzáró ünnepség

Vakáció!

2016. június 21-én rendeztük meg iskolánkban a tanévzáró ünnepséget.

Az időjárás nem fogadott kegyeibe bennünket, így az ünnepi köntösbe öltöztetett tornatermünk adott otthont a tanév utolsó eseményének. Ünnepségünket a 3.a osztály műsora foglalta keretbe.

Felkészítőjük Dzsamba Katalin és Fürj Antalné tanítók.

Zámori Ida intézményvezetőnk ünnepi beszédét követően került sor a városi, területi, megyei és országos versenyeken kimagasló eredményeket elérő diákjaink díjazására emlékéremmel és oklevéllel.

Versenyeredményei alapján kiváló tanulmányi munkájáért emlékérmet 38 tanuló vehetett át.

Kiváló sporteredményért oklevéllel 62 diák, emlékéremmel 37 tanítványunk lett kitüntetve. Gratulálunk nekik!

Kihirdetésre került a Szülői munkaközösség által szervezett papírgyűjtés helyezettjei:
1. helyezett: 3.b osztály
2. helyezett: 3.a osztály
3. helyezett: 8.a osztály

Az anyagi juttatáson túl egy-egy torta volt a díjazott osztályok jutalma.

A tanév bezárását követően az osztályok tanulói a tantermükben vehették át éves munkájuk „gyümölcsét”, a bizonyítványokat.

Diákjaink most már gondtalanul élvezhetik a nyár örömeit, mert itt a Vakáció!