Pedagógiai Műhely a Dürerben

2016. október 06-án iskolánk adott otthont a Békéscsabai Pedagógiai Oktatási Központ (POK) által szervezett Pedagógiai Műhelynek. Számunkra megtisztelő volt, a Dürer Iskola iránti érdeklődés.

Intézményünk bemutatása után a rendezvényen résztvevő intézményvezetők és érdeklődők előadásokat hallgathattak különböző témákban (Pedagógiai szakmai szolgáltatások, Miért éppen szaktanácsadás?). Az előadók (Szabóné Nyári Erika, Pap Csaba László, Serfőző Nóra) kedvessége, közvetlensége és felkészültsége a témákban példaértékű volt.

Reményeink szerint a meghívottak hasznosnak találták a rendezvényt.