Mikulás műsor

December a várakozás, az ünnepre készülődés időszaka. Az ünnepek, a hagyományok az összetartozás érzését erősítik a közösség életében. Nagy öröm a Mikulásvárás, s az ezzel járó készülődés.

A második évfolyam tanulói nagy izgalommal várták ezt a napot. Versekkel, tánccal készültek a Mikulás köszöntésére. A nagy eseményre december 6-án, a tornateremben került sor. A vendéget az ünnephez méltóan feldíszített helyen várták a csillogó szemű kisdiákok, akik együtt énekelték a felhangzó dalokat. A Télapót a manók kísérték helyére. Köszöntésére vidám verseket mondtak, tánccal kápráztatták el a nagyszakállút.

A Mikulás örömét fejezte ki, hogy ilyen sok jó kisgyerekkel találkozhat, megköszönte a szép műsort. Külön szólt minden osztályhoz, majd mindenkit megajándékozott. Felhívta a tanulók figyelmét arra, hogy maradjanak szorgalmasak és jók, hogy nyugodtan várhassák a karácsonyt. Vidám perceket töltöttek együtt a gyerekek ezen a délutánon.

Az  eseményről  a  Gyulai  Hírlapban  megjelent  cikk itt  elolvasható!