Karácsony

Iskolánkban hagyomány, hogy a karácsonyi műsort a 4. osztályosok készítik, ezért a december hónap lázas készülődéssel telt a 4.a osztályban.

Ajándékok készültek. A szorgos kezek alatt szépségek születtek, melyeket a karácsonyi ünnepen adtak át a vendégeknek, akiknek ezúton szeretnénk megköszönni, hogy megtisztelték iskolánk rendezvényét.

A műsort - melyet a 8.b osztály tanulóival közösen adtak elő - hosszú hetek előzték meg. Már az előkészületek alatt igen jó volt a hangulat, a ruhapróbán még a lakást is átrendezték, hogy megmutathassák táncukat.

Az előadásban a Hókirálynő története elevenedett meg a zene és a tánc nyelvén. Ruhapróbák, táncpróbák előzték meg, melyek igazi közösséggé kovácsolták a "kicsiket" és a "nagyokat".

A műsorral sikerült igazi karácsonyi hangulatot varázsolni iskolánk falai közé. Öröm volt velük dolgozni.

Moháriné Buzás Erzsébet