Iskolagyűlés

A Dürer Albert Általános Iskola idén, 2017. 02. 08-án a Diákönkormányzat szervezésében, a tavalyi év mintájára Iskolagyűlésre hívta össze tanulóifjúságát.

Az iskolagyűlés céljai a diákok tájékoztatása (félévi eredményekről, iskola átlagokról, a második féléves programokról) a büszkeségeink (kitűnő tanulók, az első féléves versenyeredmény, illetve sporteredmények alapján) bemutatása volt.

Ebben a félévben 96 tanulónk ért el kitűnő tanulmányi eredményt, melynek emlékéül egy közös fotó is készült azokkal a tanulókkal együtt, akik a félév során megyei, vagy országos versenyeredményekkel büszkélkedhettek.

Az iskolagyűléstől mindössze 1 osztály maradt távol, akik éppen a Várfürdőben tartózkodtak úszás órán.

Természetesen közülük is vannak kitűnő és kiváló versenyzők, akiket külön fényképen örökítettünk meg.

Zárszóként az iskolai Diákönkormányzat elnöke egy képes összefoglalóval elevenítette fel a félév Diákönkormányzati eseményeit.