Iskolagyűlés

A Dürer Albert Általános Iskola idén, 2016. 02. 15-én a Diákönkormányzat szervezésében, igazgatói kezdeményezésre Iskolagyűlésre hívta össze tanulóifjúságát.

Az iskolagyűlés céljai a diákok tájékoztatása (félévi eredményekről, iskola átlagokról, a második féléves programokról) mellett az aktuális kérdések, problémák felvetésén túl, a büszkeségeink bemutatása volt.

Így, mintegy díszsorfalként sorakozhattak fel azon tanulóink, akik a félév során megyei, vagy országos versenyeredményekkel büszkélkedhettek. Kitűnő félévi bizonyítvánnyal rendelkező tanulóink pedig apró gyöngyszemekként ragyogtak az iskola nyilvánossága előtt.

Ezúton köszönjük nekik, hogy öregbítik iskolánk hírnevét, és kívánunk mindannyiuknak további sikeres versenyzést, és hasonlóan szép tanulmányi eredményeket.