Irány a pálya!

Iskolánkban 2016. november 09-én került megrendezésre "Irány a pálya" címmel a pályaválasztási szülőértekezlet. A Dürer Iskola és a Bay Tagintézmény végzős tanulói szép számmal vettek részt a nagysikerű rendezvényen. A tanulói igények előzetes felmérése alapján kerültek meghívásra a középiskolák, amelyek közül nagy örömünkre 15 intézmény el is fogadta a meghívást.

A közös megnyitó keretén belül sor került az intézmények vezetőinek bemutatkozására, majd a felvételi eljárás rendjéről szóló igazgatói tájékoztatóra. Ezt követően az iskolák tantermekben mutatkozhattak be, válaszolhattak az érdeklődők kérdéseire. Valamennyi tanuló több intézmény anyagát is megismerte, így bízunk benne, hogy megkönnyítettük számukra a pályaválasztással kapcsolatos döntéshozatalt.

A rendezvényen szereplő bemutató INNEN letölthető!