Télbúcsúztató - farsang 2016

Iskolánk közössége az idén rendhagyó módon búcsúztatta el a telet akkor, amikor a szülőket is arra kérte, hogy öltsenek jelmezt és gyerekeikkel közösen vegyenek részt az iskola farsangi mulatságán. A jelmezes felvonulás előtt a 2.a osztály örvendeztette meg a közönséget fergeteges nyitótáncával. Nagyon örömteli volt látni azt a szép számú "maskarást", aki a február 26-án megrendezett iskolai farsangon "a szakavatott zsűri" előtt felvonult. Az eseményt számos programelem is színesítette: hirdettünk sütemény-, álarc- és zajkeltő, télbúcsúztató eszközkészítő versenyt. A legötletesebb családi jelmezt a gyulai Várfürdőbe szóló családi wellness belépővel díjaztuk. A legtöbb szülői jelmezt a 2.a osztály közössége vonultatta fel. Így ők nyerték meg gyerekeik számára a Gellény Birtok Kalandparkjába szóló belépőt. Az iskola életéről szóló kvízt a helyszínen lehetett kitölteni. Ezt legnagyobb számban a 6.b osztály tagjai és szüleik tették meg, így ők kapták a 30 szeletes dobos tortát.

Ezúton szeretnénk köszönetet mondani a rendezvényt támogató szülői közösségnek, a szervezőknek és azon személyeknek, akik díjak felajánlásával támogatták rendezvényünket.