Beiskolázási hét

Hagyományainkhoz híven ebben az évben is megtartottuk a beiskolázási hetet, amely 2016. április 4-8-a között került megrendezésre. A 4. osztályos tanítók vezették, és az alsó tagozatos tanítók segítették a munkájukat.

A hét szülői értekezlettel kezdődött, ahol az iskolavezetés mindent átfogó tájékoztatója után kedves beszélgetés alakult ki az érdeklődő szülőkkel.

A nyílt órák két nap alatt zajlottak le. Kedden a 4.b osztályban, szerdán a 4.a osztályban láthattak magyar és matematika órát a szép számban megjelent szülők és gyerekek.

Zárásként - csütörtökön - játékos délelőttön vehettek részt az óvodás gyerekek szüleikkel és óvó nénieikkel együtt. (Ewoldt Eliz, Galbácskerti és Mágocsi úti Óvodák). Kézműves foglalkozás keretében tavaszi virágokat készítettek, a tornateremben pedig mozgásos játékokkal vártuk őket.

Az egész hét izgalmakban és jó hangulatban telt el.