Adni csodálatos dolog….

További híreink… – Szegő Gábor Általános Iskola

Karácsony közeledtével a szívünk még jobban megtelik melegséggel.
Ebben az adventi időszakban iskolánk tanulói szüleik jóvoltából több adomány-gyűjtési felhívásban vettek részt. Nagy örömmel csatlakoztunk a MosolyManók karácsonyi ajándékgyűjtéséhez is.
A diákok szüleik segítségével az általuk már nem használt, de jó állapotú vagy új játékokat, édességet helyeztek dobozokba, amelyet szerény körülmények között élő gyerekeknek juttatnak el. Voltak, akik üzeneteikkel, rajzaikkal személyesebbé tették ezt a kedves ajándékozást.
Sok karácsonyi díszbe öltöztetett dobozt szállítottak el intézményünkből, hogy örömet okozzon, mosolyt csaljon valahol a gyermekek arcára. Hálásan köszönjük e szeretetteljes adakozást!
„A karácsony nem csak egy nap, nem lehet csak egy nap, nem múlik a huszonnegyedik óra leteltével. Mert a karácsony egy érzés. A szeretet érzése.”