„Boldogabb, aki ad, mint aki kap”

A tiszta szívből fakadó ajándékozást az ember ünnepként éli meg. Ajándékot kapni öröm. De mégis: „boldogabb, aki ad, mint aki kap”
Ezen gondolatok jegyében egy emberként álltak két nemes kezdeményezés mögé a Gyulai Dürer Albert Általános Iskola szülői és diákközösségének tagjai, amikor számtalan tartós élelmiszert tartalmazó szeretetcsomagot adtak át a Méhkeréki Asociatia Miruna Egyesület alapítója Ruzsa Róbert és társai
számára. Az alapítvány a beteg és mély szegénységben élő gyerekek számára juttatja el iskolánk adományait. Egy másik kezdeményezés része, „az adj egy csokit egy mosolyért, „aminek eredményeképpen több mint 300 csokoládé gyűlt össze. A csokik a Sanitas Diagnosztikai és Rehabilitációs Központ számára kerültek átadásra, a beteg gyerekek megsegítésére.
Köszönet érte!
Nagyné Bódi Katalin