Tanévnyitó ünnepség a Gyulai Dürer Albert Általános Iskolában

A 2021/2022-es tanév indítása alkalmából iskolánk rendhagyó módon nyitotta meg a tanévet. Az iskolaudvart érintő tornatermi felújítások miatt ez alkalommal szeptember elsején délelőtt bensőséges hangulatú tanévnyitó ünnepségre került sor.

Egy felfrissült, megszépült iskolaépület várta a régi és új  düreres gyerekeket. Az ünnepség keretein belül üdvözölhettük új kollégáinkat: Megyesi Tibort és Házi Márk Bálintot. A hagyománynak megfelelően az ötödikesek, akik szintén új kihívás elé néznek feltűzték a kis elsősök düreres kitűzőjét. Ezzel a kicsik is igazi tagjai lettek nagy családunknak.

Ezt követően verseket hallhattunk elsőseinktől és ötödikeseinktől. Csontosné László Anikó intézményvezető asszony köszöntő beszédének végén hivatalosan is megnyitotta a tanévet.

Egészségben gazdag, élményekkel teli tanévet kívánunk Mindenkinek !