Aszfaltrajz rendezvény névadónk emlékére

2021. 09. 23-án délután a szép napos idő lehetővé tette, hogy végre folytassuk a hagyományt, és megrendezhessük a Dürer Albert emlékére tervezett aszfaltrajz rendezvényünket. Hosszú évek óta ezt az alkalmat használjuk ki arra, hogy az alsós gyerekek megismerjék Dürer gyulai kötődését, munkásságát, csodálatos örökségét. Az idei témánk: „Jó düreresnek lenni.” Erre a kellemes délutánra a kisiskolások mellett meghívásunkra az Ewoldt Eliz, és Mágocsi úti Óvodák nagycsoportosai is megtiszteltek bennünket. A közös rajzolás jó alkalom volt az ismerkedésre, egy vidám, zenés művészkedésre. A délután eredményeként csodás, néhol igazán művészi munkák készültek az udvaron.

Köszönjük tanítványaink és a kis ovisok munkáját, kollégáink segítő közreműködését!

A 4. osztály tanítói