„Ki tud többet Kölcsey Ferencről?”
„Kultúrát nem lehet örökölni.

Az elődök kultúrája egykettőre elpárolog,

ha minden nemzedék újra meg újra meg nem szerzi magának.”

(Kodály Zoltán)

A Magyar Költészet Napját ünnepeljük január 22-én. Ennek alkalmából „Ki tud többet Kölcsey Ferencről?” címmel iskolánk könyvtára pályázatot hirdetett a felsős tanulók számára. A versenyre plakát formájában kellet beadni az elkészült munkákat. A beérkezett legszebb tablókat készítő diákok könyvjutalomban és emléklapban részesültek. Az elkészült munkákból kiállítás tekinthető meg iskolánk földszintjén.

Díjazottjaink a következő tanulók lettek:

Müller Martin 5. b osztály

Müller Szabina 5. b osztály

Dávid Tamás 6. b osztály

Kocsis Nóra 6. a osztály

Köszönöm az elkészített munkákat a pályázóknak, további sok sikert kívánok!

Kocsisné Széll Márta

könyvtáros