„VÁLTS EGY CSOKIT MOSOLYRA!”

„Mindenik embernek a lelkében dal van
és a saját lelkét hallja minden dalban.
És akinek szép a lelkében az ének,
az hallja a mások énekét is szépnek.”

/Babits Mihály/

Iskolánk 7. b osztályának diákjai is csatlakoztak „VÁLTS EGY CSOKIT MOSOLYRA!”,az állami gondoskodásban élő és veszélyeztetett fiatalok támogatását célul kitűző ÁGOTA Alapítvány és a Szeged-Csanádi Egyházmegye Szent Ágota Gyermekvédelmi Szolgáltató közös célkitűzéséhez, amelynek célja,  segíteni azoknak a gyerekeknek, akik – még ha átmenetileg is – szülők, család nélkül maradtak. A gyerekek által e nemes kezdeményezésre hozott csokoládékat december 5-én eljuttattuk a Komló Hotelben lévő gyűjtőpontra.

Nagyné Bódi Katalin

osztályfőnök