Dürer-nap 2017

A hagyományos diák-önkormányzati napot az idei tanévben 2017. október 27-én, az őszi szünet előtt rendezte meg iskolánk diákönkormányzata.

Miután a nyolcadikos tanulók megkapták az iskola kulcsát, a napot látványos, szórakoztató kampányműsorral kezdték meg. Végzős tanulóink színes, látványos előadásukkal tehetségüket mutatták meg tanáraiknak, diáktársaiknak.  A program ezután életkori csoportoknak megfelelően különvált. A nyolcadikosok teremről teremre haladva játékokat vittek az alsós tanulóknak. Változatos elfoglaltságot találhatott mindenki. Nem maradhatott ki a délelőttből sem a báj, sem az erő. A felsősök színvonalas műsorokat tekinthettek meg. Vidó Kata táncpedagógus tanítványai dinamikus műsorral gyönyörködtették a nézőket.  Bimbó Lajos a küzdő sportok közül a boksz szeretetét hozta el. Sorban álltak a diákok egy rövid meccsért, ahol természetesen a sportág nyert sok érdeklődő tanulót.

Végül a nyolcadikosok vetélkedőjével  fejeztük be a délelőttöt, ahol összemérhették tudásukat, ügyességüket.

Alsósainkhoz az eső ellenére délután megérkezett a tűzoltó autó, a rendőr robot, ami minden kisiskolás álma, vágya. A napot suli disco zárta, így mindannyian sok élménnyel indulhattunk az őszi szünetre.