Arany János verseny országos döntő

Az idei évben is számos tanulónk indult el az országos szintű Arany János magyarversenyen, ahol páratlan módon a diákok egyszerre mérettethetik meg magukat irodalomból és nyelvtanból is egyaránt. versenyen elindult 15 tanulónk közül végül ketten jutottak be a 2022. március 26-án, Budapesten megrendezésre kerülő országos döntőbe: Karácsony Anna Flóra, 5.a osztályos tanuló (felkészítő pedagógusa: dr. Törökné Rábai Valéria) és Szőke Damján, 6.a osztályos tanuló (felkészítő pedagógusa: Pál-Costin Boglárka). Az 5. évfolyamosok közül végül Anna a nagyon előkelő, országos V. helyet hozta el. A gyerekek, a felkészítő pedagógusuk és a szülők munkájához, kitartásához és csodálatos eredményükhöz szívből gratulálunk!