Közlekedési verseny

1. Május 5-én kerékpáros ügyességi versenyt szerveztünk az iskolánkban. Az alsó tagozatosok nagy része örömmel vett részt.

Eredményeink:

1. 1. osztály:
  2. 1.hely Cseresznyés Nikolett
  3. 2.hely Balázs Bálint
  4. 3.hely Farkas Rafael

1. 2. osztály:
  2. 1.hely Antal Ria
  3. 2.hely Erdődi Gergő, Gombos Andrea
  4. 3.hely Kovács Boglárka

1. 3. osztály:
  2. 1.hely Borsos Bendegúz, Szücs Zalán
  3. 2.hely Árgyelán Levente, Horváth Fanni
  4. 3.hely Ravasz Milán

1. 4. osztály:
  2. 1.hely Horváth Csenge
  3. 2.hely Veres Bence
  4. 3.hely Papp József

A 4. osztályosok részt vettek a rendőrség által működtetett Zebra Akadémia oktató programban. Melynek célja a közlekedési balesetek megelőzése, ennek érdekében megismerjék, elsajátítsák, megtanulják alkalmazni a közúti közlekedés alapvető szabályait. Az előadásokon elhangzottak a gyalogos-, illetve a kerékpáros közlekedés alapszabályai, valamint a gyerekek a kérdéseiket is feltehették.

A program végén elméleti és gyakorlati vizsgát tehettek. A sikeres vizsgázók oklevelet, láthatóságot segítő lámpát és fényvisszaverő karpántot kaptak.

A közlekedési szakkör keretében az elsősök, másodikosok és negyedikesek kerékpártúrán vettek részt.

Árgyelán Lászlóné